Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України (тендер № UA1-2014-153; проект ТС.0641)

Subject: Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України (тендер № UA1-2014-153; проект ТС.0641)
Published: 02.10.2014
Status: closed
Deadline: 
24.10.2014

В рамках реалізації проекту «Удосконалення  управління діяльностю відділів прикордонної служби. Фаза 3 (ВПС  3)», що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 2 жовтня 2014 року проводить тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України.

Опис обладнання та рекомендовані технічні специфікації на сайті у форматі MC Word.
Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (на сайті у форматі MC Word).

Так як програмне забезпечення ОС Microsoft Windows та Microsoft Office закуповується для центрального органу виконавчої влади України, кожен його пакет потрібно включити в Government Open License з використанням наступного авторизаційного ліцензійного номеру:
Увага! Авторизаційний ліцензійний номер для ПЗ змінено:

  • Applications (прикладні програми)      -          99954880CAG1603
  • System  ( операційні системи)            -          99992996CSG1603
  • Servers  (сервери)                                 -            99992997CRG1603

Важливо! Ліцензіі на програмне забезпечення мають бути отримані окремо на кожен комп`ютер.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.
Строк поставки обладнання не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту (Коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).
Доставка здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська 8, Міжнарозна організація з міграції.

Вартість обладнання в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Учасник-переможець у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Учасник повинен надати гарантію на обладнання максимально можливий безкоштовно термін від виробника/продавця на інше обладнання та забезпечити здійснення гарантійного обслуговування в триденний термін після звернення (гарантійний строк повинен бути зазначений в комерційній пропозиції).
Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.       

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, довідка про відсутність заборгованості, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО).

Прохання надсилати  електронні (скановані) копії комерційних пропозицій  завірені печаткою та підписом на адресу: iomkievprocurement@iom.int  до 10.00 год. 24.10.2014 року

та оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій

Довідки з організаційних та технічних запитань за тел. 568-50-15  Єлізавета Мельник

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY