Тендер на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України та Державної фіскальної служби України (UA1-2015-111)

Subject: Тендер на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України та Державної фіскальної служби України (UA1-2015-111)
Published: 25.03.2015
Status: closed
Deadline: 
10.04.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 25 березня 2015 року проводить тендер на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання для потреб Державної прикордонної служби України та Державної фіскальної служби України.

Опис обладнання та технічні специфікації у додатку.

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (у додатку).

Так як програмне забезпечення ОС Microsoft Windows та Microsoft Office закуповується для центральних органів виконавчої влади України, кожен його пакет потрібно включити в Government Open License з використанням наступних авторизаційних ліцензійних номерів:

Applications -  99954880CAG1603

Systems  -   99992996CSG1603

Servers  -   99992997CRG1603

Важливо! Ліцензіі на програмне забезпечення мають бути отримані окремо на кожен комп`ютер.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки обладнання не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту (Коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Доставка здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська 8, офіс Міжнародної організації з міграції.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США (з ПДВ). Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx ).

Учасник повинен надати гарантію на обладнання максимально можливий безкоштовно термін від виробника/продавця на інше обладнання та забезпечити здійснення гарантійного обслуговування в триденний термін після звернення (гарантійний строк повинен бути зазначений в комерційній пропозиції).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 15:00, 10 квітня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, список та рекомендації найбільших клієнтів).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного та офісного обладнання, UA1-2015-111»  на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій

 

Довідки з організаційних питань за  тел. 568-50-15 Андрій Гринюк, та за е-поштою:ahrynyuk@iom.int

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY