Тендер на закупівлю послуг страхування за програмою КАСКО для автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (Тендер №UA20-2014-260)

Subject: Тендер на закупівлю послуг страхування за програмою КАСКО для автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (Тендер №UA20-2014-260)
Published: 23.12.2014
Status: closed
Deadline: 
08.01.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 19 грудня 2014 року проводить тендер на закупівлю послуг страхування за програмою КАСКО для автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), згідно переліку автомобілів та умов, що зазначені у Запиті пропозицій UA20-2014-260, яке містить детальну інформацію (завантажити).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний  стандартний контракт МОМ  та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні страхові умови та вимоги.

Комерційні пропозиції, що не відповідають вищезазначеному, не будуть враховані МОМ.       

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 16:00,  8 січня 2014 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку,  копії ліцензії/й на право надання страхових послуг,  лист від Банку про відкриття рахунку та відсутності боргів за кредитними платежами, лист від Державної податкової адміністрації про відсутність боргів з виплати податків, рекомендації найбільших клієнтів, список судових спорів на суму більше 10 тис. дол., фінансова звітність компанії за останній податковий період).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: вул. Затишна, 13, м. Одеса 65012, Україна, Представництво МОМ в Україні, до уваги Сергія Кущака.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: страхування КАСКО для автомобілів Місії EUBAM, тендер UA20-2014-260.

Довідки за тел. 0482 36 52 77 (Сергій Кущак) та за е-поштою: procurement@eubam.org.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY