Тендер на залучення НУО у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму (UA1-2015-2051)

Subject: Тендер на залучення НУО у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму (UA1-2015-2051)
Published: 15.12.2015
Status: closed
Deadline: 
18.12.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування. 

МOM запрошує НУО з Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Львівської, Черкаської, Одеської та Херсонської областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему мікропідприємництва для внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців (до 20% від загальної кількості учасників).

Остаточний відбір учасників залежатиме від наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та посттренінгове супроводження. Бюджет пропозиції має подаватися у доларах США (завантажити форму бюджету).

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям.

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО.

Частина IV. Технічне завдання.

Частина V. Шаблон Угоди.

 

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 12:00, 18 грудня 2015 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати електронну версію заявки за  адресою: iomkievprocurement@iom.int. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко позначити: UA1-2015-2051 та тематику проекту (розвиток мікропідприємництва) та адресувати конверт до Відділу закупівель Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні. 

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int. В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  Питання за запитом пропозицій UA1-2015-2051, для Віктора Фурсова.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде завершено до 23 грудня 2015 року.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY