Увага! Тендер скасовано! Тендер на здійснення видавничих послуг для потреб Проекту «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії у Східній Європі (MIGRECO)» (UA1-2015-109)

Subject: Увага! Тендер скасовано! Тендер на здійснення видавничих послуг для потреб Проекту «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії у Східній Європі (MIGRECO)» (UA1-2015-109)
Published: 20.03.2015
Status: closed
Deadline: 
27.03.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає компанію для здійснення видавничих послуг для потреб Проекту «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії у Східній Європі (MIGRECO)» відповідно до наданих макетів МОМ. Попередній макет додається.

Перелік послуг наведено нижче:

No.

Послуга

Кількість

1.

Визначення індексів УДК, ББК і ISBN

1

2.

Кольоровий друк брошури, 100 сторінок в форматі А5, мелований матовий папір 130 г/м²

4500 шт

3.

Кольоровий друк обкладинки 4+0, мелований папір 250 г/м², матова ламінація

4500 шт

4.

Скріплення скобами + термобіндер

4500 шт

МОМ залишає за собою право незначно змінювати параметри друку (наприклад щільність паперу або заміна матового ламінування на покриття захисним лаком і т.д.) і макет.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити форму).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 27 березня 2015 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку). Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Ціни повинні бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в гривнях по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами:

 http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx.

Комерційні пропозиції повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8. На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-109 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380(44)5685015/ssolovey@iom.int (Сергій Соловей) чи за електронною поштою iomkievprocurement@iom.int

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY