Тендер №UA1-2018-2017 на організацію підсумкового заходу компонентів соціального згуртування та розбудови потенціалу громадських організацій в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення

Subject: Тендер №UA1-2018-2017 на організацію підсумкового заходу компонентів соціального згуртування та розбудови потенціалу громадських організацій в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення
Published: 19.04.2018
Status: closed
Deadline: 
27.04.2018

Шановні панове,

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на організацію підсумкового заходу компоненту соціального згуртування та розбудови потенціалу громадських організацій в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», Київська область, 1 червня 2018 рік.

Дати:  1 червня 2018 рік, 2018, у м. Київ (тендер №UA1-2018-2017)

Дата завершення: 27 квітня 2018 р.

Технічне завдання (у додатку) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 27 квітня 2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та рекомендації найбільших клієнтів).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. 

Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (зразок знаходиться у додатку до листа).

Комерційну пропозицію необхідно подати у твердій копії у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

 

На конверті необхідно вказати:

Тендер: UA1-2018-2017

Назва: «Тендер на організацію підсумкового заходу компоненту соціального згуртування та розбудови потенціалу громадських організацій №UA1-2018 - 2017»

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY