Тендер №UA1-2018-3001 на організацію тренінгу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS) у м. Львів 24-30 червня 2018 року

Subject: Тендер №UA1-2018-3001 на організацію тренінгу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS) у м. Львів 24-30 червня 2018 року
Published: 04.05.2018
Status: closed
Deadline: 
11.05.2018

Тема: Тендер №UA1-2018-3001 на організацію тренінгу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS) у м. Львів 24-30 червня 2018 року.

 

Міжнародна організації з міграції (МОМ), Представництво в Україні з 04 травня 2018 року оголошує тендер на організацію тренінгу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Технічне завдання містить детальну інформацію (завантажити тут).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої Комерційні пропозиції до 12:00, 11 травня 2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів.

 

Повний пакет документів, що подається для участі у тендері, включає наступні документи:

  1. Комерційну пропозицію (Форма – 1) (стандартну форму можна завантажити тут);
  2. детальне меню, запропоноване для проведення обідів та перерв на каву (із зазначенням розміру порцій у грамах);
  3. копії установчих документів компанії, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку;
  4. список та рекомендації найбільших клієнтів;
  5. заповнений Інформаційний листок Постачальника (шаблон можна завантажити тут);
  6. підписаний Кодекс поведінки Постачальника (шаблон можна завантажити тут).

 

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ.  Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ, який можна завантажити тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 50 (п’ятдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

 

Комерційну пропозицію необхідно подати у твердій копії у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

 

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2018-3001

Назва: Організація тренінгу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» у м. Львів 24-30 червня 2018 року

 

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати запитання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 2 (двох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «UA1-2018-3001 – Запит додаткової інформації, до уваги Анастасії Дан».

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY