Тендер щодо надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів Місії EUBAM марки «Land Rover» та «Volkswagen» (Tender #UA20-2014-255)

Subject: Тендер щодо надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів Місії EUBAM марки «Land Rover» та «Volkswagen» (Tender #UA20-2014-255)
Published: 26.12.2014
Status: closed
Deadline: 
14.01.2015

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує кваліфіковані компанії до участі у тендері щодо надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів Місії EUBAM марки «Land Rover» та «Volkswagen».

Детальна специфікація та вимоги до виконавців викладені в ПЕРЕЛІКАХ ВИМОГ (на сайті у форматі MC Word) для автомобілів марки «Volkswagen» та автомобілів  марки «Land Rover».

Комерційна пропозиція повинна містити в собі Прейскурант разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, та інші, що вказані в розділі «Мінімальні вимоги» Переліку вимог) та повинна бути подана особисто або надіслана поштою у запечатаному конверті до Місії EUBAM за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 18:00, 14 січня 2015 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Постачальники послуг можуть подавати пропозиції як по обом маркам автомобілів, так і по одній з них.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний  стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: EUBAM, надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки «Land Rover» та «Volkswagen», тендер UA20-2014-255.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Довідки за тел. (0482) 36-52-77 (Сергій Кущак) та за е-mail: procurement@eubam.org.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY