ТЕНДЕР (UA1-2018-3014) Соціологічне дослідження громадської думки подорожуючих щодо корупції в пунктах пропуску через державний кордон

Subject: ТЕНДЕР (UA1-2018-3014) Соціологічне дослідження громадської думки подорожуючих щодо корупції в пунктах пропуску через державний кордон
Published: 18.05.2018
Status: closed
Deadline: 
31.05.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг для надання послуг щодо дослідження громадської думки подорожуючих щодо корупції в пунктах пропуску через державний кордон в рамках проекту «Нове обличчя кордону», для чого складається ця Тендерна документація.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ І.        Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІ.       Стандартні форми Технічної пропозиції

Розділ ІІІ.      Стандартні форми Фінансової пропозиції

Розділ ІV.      Технічне завдання

Розділ V.       Шаблон Контракту на надання послуг

Розділ VI.      Інформаційний листок постачальника

Розділ VIІ.     Кодекс поведінки постачальника

Розділ VIІІ.    Декларація про тендерне забезпечення

Розділ ІХ.      Банківська гарантія повернення авансового платежу

Інформаційний листок постачальника можна завантажити тут.

Кодекс поведінки постачальника МОМ можна завантажити тут.

Анкету з переліком питань для дослідження можна завантажити тут.

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

a)    Інформаційний лист постачальника (додається окремим файлом);

b)    Кодекс поведінки постачальника (додається окремим файлом);

c)    Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;

d)    Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та платника податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;

e)    Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів;

f)    Декларацію про тендерне забезпечення;

g)    У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в доларах США без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Компанія-переможець, для звільнення від сплати ПДВ та митних зборів, отримає копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого буде здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту та копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту.

Компанія-переможець, у разі реєстрації в Україні,  у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу (https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2018-3014 «Дослідження громадської думки подорожуючих щодо корупції в пунктах пропуску через державний кордон» за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ, 01001, Україна не пізніше ніж 18:00, 31 травня 2018 р., до уваги Відділу закупівель. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного:  «Запит за роз’ясненнями #UA1-2018-3014/ назва компанії Постачальника послуг / до уваги Олександри Брушковської». Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 3 (три) дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY