Тендер на встановлення локальної обчислювальної мережі

Subject: Тендер на встановлення локальної обчислювальної мережі
Published: 28.06.2012
Status: closed
Deadline: 
09.07.2012

У рамках реалізації проекту ?Інноваційні підходи до забезпечення професійного розвитку та просування по службі військовослужбовців Державної прикордонної служби України?, що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 3 серпня 2012 року проводить тендер на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі (надалі ? ЛОМ) та системи кабельного телебачення (надалі СКТ) у гуртожитку Навчального центру Державної прикордонної служби України, за адресою 18026, м.Черкаси, смт. Оршанець.

Переглянути технічні умови на виконання робіт детально у форматі PDF Adobe Reader.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки та встановлення ЛОМ та СКТ не повинен перевищувати 45 календарних днів з дати укладення контракту. Доставка та роботи із встановлення ЛОМ та СКТ здійснюється за адресою: 18026, м.Черкаси, смт. Оршанець, Навчальний центр Державної прикордонної служби України.

Вартість обладнання та робіт з його встановлення в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Учасник-переможець у Декларації про ПДВ, що оформлена згідно з додатком ? 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 ? 1492 ?Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість?, зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг, зазначених у плані закупівлі).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (переглянути у форматі PDF Adobe Reader).

Учасник повинен надати гарантію на активне обладнання строком не менше одного року та на пасивне обладнання для ЛОМ ? не менше трьох років (гарантійний строк повинен бути зазначений у комерційній пропозиції) та забезпечити здійснення гарантійного обслуговування в триденний термін після звернення. Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції до 18:00, 7 вересня 2012 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій у запечатаному конверті на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: Відділи прикордонної служби,Оршанець.

Довідки за тел. 568-50-15 (Ілона Настюха, Роман Горбовий) та за е-поштою: inastyukha@iom.int та rhorbovyy@iom.int    

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY