Тендер на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі та системи телефонії

Subject: Тендер на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі та системи телефонії
Published: 26.03.2014
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає постачальника послуг для  виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі та системи телефонії в будинку за адресою м. Київ, вул. Горького 16-Б , що включає в себе мережеву інфраструктуру (СКС), змонтовану, протестовану структуровану кабельну мережу (включаючи підключення до контуру заземлення й системи електроживлення всіх елементів мережевої інфраструктури) на чотирьох поверхах будинку та внутрішню телефонну мережу на базі цифрової АТС Panasonic KX-TDA100.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Завантажити  технічні умови (ТУ) на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі  можна тут.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповдно до вимог ТУ до 18:00, 04 квітня 2014 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі та системи телефонії, тендер UA1-2014-410» на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій. 

Довідки з організаційних питань за тел. +38 044 568-50-15 (Заскальний Віктор) та за е-поштою: vzaskalniy2@iom.int

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY