Тендер на закупівлю послуг автомобільного страхування

Subject: Тендер на закупівлю послуг автомобільного страхування
Published: 28.10.2013
Status: closed
Deadline: 
11.08.2013

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 25 жовтня 2013 року проводить тендер на закупівлю послуг автомобільного страхування, згідно переліку автомобілів та необхідних типів страхування, що зазначені у Запиті пропозицій UA1-2013-301, яке містить детальну інформацію (завантажити).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний  стандартний контракт МОМ  та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні страхові умови та вимоги.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вищезазначеному, не будуть враховані МОМ.       

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00,  8 листопада 2013 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку,  копії ліцензії/й на право надання страхових послуг,  лист від Банку про відкриття рахунку та відсутності боргів за кредитними платежами, лист від Державної податкової адміністрації про відсутність боргів з виплати податків, список та/або рекомендації найбільших клієнтів.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій  

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: EUBAM страхування автомобілів, тендер UA1-2013-301.

Довідки за тел. 568-50-15 (Валерія Брагілєва, Олександра Брушковська) та за е-поштою:  vbrakhileva@iom.int, abrushkovskaya@iom.int.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY