Тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку для Вінницького районного суду Вінницької області

Subject: Тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку для Вінницького районного суду Вінницької області
Published: 04.02.2014
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

В рамках реалізації проекту  «Зміцнення потенціалу судової системи України у застосуванні механізмів захисту свідків під час судового розгляду кримінальних справ, повязаних з торгівлею людьми в Україні»  що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 4 лютого 2014 року проводить тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку для Вінницького районного суду Вінницької області.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції. Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 15 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка комп’ютерного обладнання (комп’ютери, монітори, програмне забезпечення) здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні не пізніше 25 березня 2014 р. Доставка решти обладнання здійснюється за адресою суду у м. Вінниця в період з 25 по 28 березня 2014 р.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити).

Участник повинен надати гарантію на обладнання не менше 3 років (гарантійний строк повинен бути зазначений в комерційній пропозиції) та забезпечити здійснення гарантійного обслуговування в триденний термін після звернення.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію (завантажити).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до18:00, 28 лютого 2014 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Обладнання для судів, тендер 017 » на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій.  

Довідки за тел. 568-50-15 (Оксана Фоменко, Віктор Заскальний (технічні питання)) та за е-поштою: ofomenko@iom.int; vzaskalniy2@iom.int.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY