Тендер на надання послуг Національної гарячої лінії 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Subject: Тендер на надання послуг Національної гарячої лінії 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.
Published: 20.06.2014
Status: closed
Deadline: 
27.06.2014

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення досвідченої профільної неурядової організації (НУО) в якості партнера-виконавця проектів «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії у Східній Європі (MIGRECO)»; «Реінтеграція та реабілітація осіб, які постраждали від торгівлі людьми (III, для втілення яких оголошується конкурс.

 МOM запрошує НУО подати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: надання послуг Національної гарячої лінії 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. До розгляду прийматимуться лише заявки, отримані від НУО, що мають досвід виконання подібних проектів у співпраці з МОМ не менше 5 років та мають відповідні технічні та людські ресурси. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до 17:00 27 червня 2014 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед парнерами-виконавцями.

 

 

 

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY