Тендер на організацію Літньої школи Місії EUBAM «Кордони Європи» 05 – 12 липня 2014 р.

Subject: Тендер на організацію Літньої школи Місії EUBAM «Кордони Європи» 05 – 12 липня 2014 р.
Published: 23.06.2014
Status: closed
Deadline: 
27.06.2014

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує Постачальників послуг до надання комерційних пропозицій щодо наступного: Організація Літньої школи Місії EUBAM «Кордони Європи» 05 – 12 липня 2014 р., згідно із наступним: 

Місце проведення заходу – готельний комплекс/пансіонат категорії не нижче 3-х зірок в 5-10 хвилинах пішки від моря в селищі Совіньон, Одеська область.  

Детальні вимоги можна знайти тут.

Обовязково вказуйте назву готелю та адресу його розташування. 

Пропозиції оцінюватимуться за такими критеріями:

  1. Відповідність готелю вимогам
  2. Вартість заходу
  3. Якість харчування (розглядатиметься вкладене меню)
  4. Відповідність пропозиції вищезазначеним специфікаціям.

Комерційні пропозиції разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку тощо) повинні бути подані з поміткою «Тендер UA20-2014-123 – Організація Літньої школи Місії EUBAM «Кордони Європи»до Місії EUBAM на електронну адресу procurement@eubam.org або особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 18:00 27 червня 2014 р. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються. Контактна особа – Сергій Кущак procurement@eubam.org 

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції. 

Вартість послуг у комерційних пропозиціях вказується в українських гривнях, без ПДВ. 

Переможець тендеру повинен повністю прийняти форму типового договору МОМ (додається). 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

 

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY