Тендер на організацію навчального візиту до м. Одеса

Subject: Тендер на організацію навчального візиту до м. Одеса
Published: 14.04.2014
Status: closed
Deadline: 
18.04.2014

Міжнародна організація з міграції запрошує Постачальників послуг до надання комерційних пропозицій щодо організації навчального візиту до м. Одеси (Місія EUBAM) 24 квітня 2014 р. згідно з Технічним завданням (завантажити).

Комерційні пропозиції разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку тощо) повинні бути подані з поміткою «Тендер UA20-2014-083 — Організація навчального візиту до Одеси»до Місії EUBAM на електронну адресу procurement@eubam.org або особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 17:00 18 квітня 2014 р. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються. Контактна особа — Сергій Кущак procurement@eubam.org 

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції. 

Вартість послуг у комерційних пропозиціях вказується в українських гривнях, без ПДВ

Переможець тендеру повинен повністю прийняти форму типового договору МОМ (завантажити). 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY