Тендер на організацію семінарів-тренінгів у місті Одеса

Subject: Тендер на організацію семінарів-тренінгів у місті Одеса
Published: 06.08.2013
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

У рамках реалізації проекту ?Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії в східній Європі (MIGRECO)?, що фінансується Європейським Союзом, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 7 серпня 2013 року проводить тендер на організацію тренінгу у м. Одеса. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00 21 серпня 2013 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ( або платника єдиного податку), список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (переглянути у форматі MCWord).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою ?? UA 1 2013 Організація семінарів в Одесі? на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілевій.

 

Довідки за тел. (044) 568 50 15 (Оксана Фоменко) та за е-поштою ofomenko@iom.int

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY