Тендер на організацію семінарів-тренінгів у м. Вінниця та у м. Дніпропетровськ

Subject: Тендер на організацію семінарів-тренінгів у м. Вінниця та у м. Дніпропетровськ
Published: 09.04.2013
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

В рамках реалізації проекту ?Україна як країна призначення для торгівлі людьми: зміцнення потенціалу адміністративних судів та міліції міграційного контролю?, що фінансується Державним Департаментом США, Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 9 квітня 2012 року проводить тендер на організацію 2 (двох) тренінгів у м. Вінниця та 2 (двох) тренінгів у м. Дніпропетровськ. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00 22 квітня 2013 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ( або платника єдиного податку), список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (на сайті у форматі MCWord).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою ?? UA 1 2013 Організація семінарів у Вінниці та Дніпропетровську? на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілевій.

Довідки за тел. (044) 568 50 15 (Оксана Фоменко) та за е-поштою ofomenko@iom.int

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY