Тендер на організацію семінару-тренінгу в м. Львів

Subject: Тендер на організацію семінару-тренінгу в м. Львів
Published: 17.07.2013
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

ТЕНДЕР НА ОРГАНІЗАЦІЮ СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ В М. ЛЬВІВ

В рамках реалізації проекту ?Україна як країна призначення для торгівлі людьми: зміцнення потенціалу правоохоронних та судових органів?, що фінансується Державним Департаментом США, Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 16 липня 2013 року проводить тендер на організацію тренінгу у м. Львів. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00 30 липня 2013 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою ?? UA 1-2013-123 Організація семінару у м. Львів? на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілевій.

Довідки за тел. (044) 568 50 15 (Оксана Фоменко) та за е-поштою ofomenko@iom.int

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY