Тендер на організацію семінарів-тренінгів у м. Івано-Франківськ та м. Чернігів

Subject: Тендер на організацію семінарів-тренінгів у м. Івано-Франківськ та м. Чернігів
Published: 07.09.2012
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

В рамках реалізації проекту ?Забезпечення захисту потерпілих та свідків у кримінальних справах про торгівлю людьми в Україні?, що фінансується Державним Департаментом США, Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 10 вересня 2012 року проводить тендер на організацію 6 (шести) тренінгів у м. Івано-Франківськ та м. Чернігів. Технічне завдання (ДЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00 27 вересня 2012 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (на сайті у форматі MCWord).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою ?Організація семінарів у м. Івано-Франківськ та м. Чернігів? на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілевій.

Довідки за тел. (044) 568 50 15 (Олена Жучина) та за е-поштою ozhuchyna@iom.int

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY