Тендер на постачання дизельного палива

Subject: Тендер на постачання дизельного палива
Published: 22.11.2013
Status: closed
Deadline: 
01.12.2013

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує Постачальників пального до надання комерційних пропозицій щодо постачання дизельного палива з використанням смарт карток і наявністю наступної мережі АЗС:

No.

Специфікація

Кількіcть

1

Наявність АЗС в Одесі

6000

літр

2

Наявність АЗС в Котовську (Одеська область)

4000

літр

3

Наявність АЗС у місті Роздільна (Одеська область)

5000

літр

4

АЗС на автошляхах:

 

Одеса ? Умань ? Київ;

Одеса ? Умань ? Вінниця ? Хмельницький;

Одеса ? Умань ?Немирів ? Могилів-Подільський;

Одеса- Миколаїв- Кривий Ріг ? Дніпропетровськ

 

7000

літр

 

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис пального, сертифікат якості пального, інформація щодо наявності відповідної мережі АЗС разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ тощо) повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті до Представництва МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8, Київ 01001, Україна (до уваги Валерії Брагілєвої) не пізніше ніж 18:00, 01 грудня 2013 року.Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний  стандартний контракт МОМ  та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: EUBAM постачання дизельного палива, тендер UA1-2013-305.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов?язань по відношенню до Постачальників послуг.

Довідки за тел. 568-50-15 (Валерія Брагілєва, Олександра Брушковська) та за е-поштою:  vbrakhileva@iom.int, abrushkovskaya@iom.int.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY