Тендер щодо надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів

Subject: Тендер щодо надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів
Published: 17.04.2014
Status: closed
Deadline: 
25.04.2014

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує кваліфіковані компанії до участі у тендері щодо надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів Місії EUBAM марки «Ленд Ровер».

Детальна специфікація та вимоги до виконавців викладені в ПЕРЕЛІКУ ВИМОГ (на сайті у форматі MC Word).

Комерційна пропозиція повинна містити в собі Прейскурант разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, та інші, що вказані в розділі «Мінімальні вимоги» Переліку вимог) та повинна бути подана особисто або надіслана поштою у запечатаному конверті до Місії EUBAM за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 18:00, 25 квітня 2014 року.Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний  стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: EUBAM,надання послуг технічного обслуговування та ремонту автомобілів марки «Ленд Ровер», тендер UA20-2014-070.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Довідки за тел. (0482) 36-52-77 (Сергій Кущак) та за е-поштою: procurement@eubam.org.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY