Тендер на організацію дводенної конференції

Subject: Тендер на організацію дводенної конференції
Published: 30.12.2013
Status: closed
Deadline: 
15.01.2014

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує Постачальників послуг до надання комерційних пропозицій щодо наступного: Організація дводенної конференції у м. Київ 11-12 лютого 2014 р. у НСК Олімпійський (конференц зал «Хол чемпіонів»), згідно із наступним (додається)

Місце проведення заходу - центр Києва

3-зірковий готель повинен знаходитися у пішохідній доступності від НСК «Олімпійський», в якому проходитиме конференція.

Пропозиції оцінюватимуться за такими критеріями:

  1. Вартість заходу
  2. Відповідність пропозиції вищезазначеним специфікаціям.
  3. Якість харчування (розглядатиметься вкладене меню)

Комерційні пропозиції разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку тощо) повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті з поміткою «Тендер 241 – Організація конференції» до Представництва МОМ за адресою вул. Михайлівська, 8, Київ 01001, Україна (до уваги Валерії Брагілевої) не пізніше ніж 17:00 15 січня 2014 р.Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються. Контактна особа – Олена Жучина ozhuchyna@iom.int.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 60 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

Вартість послуг у комерційних пропозиціях вказується в українських гривнях, без ПДВ.

Переможець тендеру повинен повністю прийняти форму типового договору МОМ (додається).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY