Тендер на організацію сімейної терапії для родин осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Subject: Тендер на організацію сімейної терапії для родин осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
Published: 03.09.2012
Status: closed
Deadline: 
01.01.1970

 

Міжнародна організація з міграції ( МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту ?Протидія торгівлі людьми в Україні (СТІР ІІ)?, для втілення якого оголошується конкурс.

 

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: організацію сімейної терапії для родин осіб, які постраждали від торгівлі людьми.  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

 

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

 

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

 

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

 

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до17:00 30 вересня 2012 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду.

 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов?язань перед парнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY