Тендер на закупівлю і встановлення системи аудіо і відео реєстрації

Subject: Тендер на закупівлю і встановлення системи аудіо і відео реєстрації
Published: 13.02.2013
Status: closed
Deadline: 
04.12.2013

У рамках реалізації проекту ?Інноваційні підходи до забезпечення професійного розвитку та просування по службі військовослужбовців Державної прикордонної служби України?,  що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 28 березня 2013 року проводить тендер на закупівлю і встановлення системи аудіо і відео реєстрації для потреб Державної прикордонної служби України.

Технічне завдання

Так як програмне забезпечення ОС Microsoft Windows закуповується для центрального органу виконавчої влади України, його пакет потрібно включити в Government Open License з використанням наступних авторизаційних ліцензійних номерів:

Applications - 99973412CAG1401

Systems - 99977055CSG1401

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк виконання робіт не повинен перевищувати 15 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка і роботи здійснюється за адресою: м. Черкаси, смт. Оршанець, Навчальний центр Державної прикордонної служби України.

Вартість обладнання в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Учасник-переможець у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком ? 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 ? 1492 ?Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість?, зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити у форматі PDF).

Участник повинен надати гарантію на обладнання не менше 3 років (гарантійний строк повинен бути зазначений в комерційній пропозиції) та забезпечити здійснення гарантійного обслуговування в триденний термін після звернення.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції до 18:00, 12 квітня 2013 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 ? Валерії Брагілєвій  

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: Відділи прикордонної служби, тендер 042.

Довідки за тел. 568-50-15 (Ілона Настюха, Роман Горбовий) та за е-поштою: inastyukha@iom.int та rhorbovyy@iom.int  

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY