Увага! Конкурс подовжено, умови подання пропозицій змінено. Конкурс ПЛАНІВ ЗАХОДІВ СОЦІАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ ДЛЯ ГРОМАД-УЧАСНИЦЬ ПРОЕКТІВ (UA1-2015-877)

Subject: Увага! Конкурс подовжено, умови подання пропозицій змінено. Конкурс ПЛАНІВ ЗАХОДІВ СОЦІАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ ДЛЯ ГРОМАД-УЧАСНИЦЬ ПРОЕКТІВ (UA1-2015-877)
Published: 16.09.2015
Status: closed
Deadline: 
21.10.2015

В рамках проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Японського Уряду, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) оголошує конкурс ПЛАНІВ ЗАХОДІВ СОЦІАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ Громади-учасниці проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі»

Діяльність у рамках проектів повинна відбуватися виключно на території громад у Донецькій, Луганській областях, а саме:

м. Артемівськ (Бахмут);

смт. Борівське (Сєвєродонецький район);

м. Дружківка;

м. Костянтинівка;

м. Краматорськ

м. Лисичанськ;

м. Сєвєродонецьк;

м. Святогірськ.

Розмір фінансової участі МОМ у реалізації заходів соціального спрямування не може перевищувати 8,500 доларів США (за офіційним курсом МОМ).

Завнтажити деталі конкурсу можна тут.

Проектні заявки мають бути надіслані або передані особисто на адресу МОМ: вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна. тел: (044) 568-50-15

На конверті із заявкою обов’язково необхідно вказати: Заявка UA1-2015-877 «Розвиток громад».

Оригінали проектних заявок повинні бути надані до 18:00 21 жовтня, 2015.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

МOM запрошує ініціативні групи подавати розроблені плани заходів соціального спрямування для згуртування громади.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за критеріями, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед громадами.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY