Увага! Оголошення доповнено відповідями та коментарями щодо загальних та технічних вимог до Тендеру на надання послуг страхування цивільно-правової відповідальності для Місії EUBAM (UA20-2015-203)

Subject: Увага! Оголошення доповнено відповідями та коментарями щодо загальних та технічних вимог до Тендеру на надання послуг страхування цивільно-правової відповідальності для Місії EUBAM (UA20-2015-203)
Published: 08.10.2015
Status: closed
Deadline: 
19.10.2015

Відповіді і коментарі щодо загальних та технічних вимог до Тендеру на надання послуг страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ ВНТЗ) та надання сертифікату “зелена картка” (з дією на території Молдови) для автомобілів Місії EUBAM (UA20-2015-203) (завантажити)

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує Постачальників послуг до надання комерційних пропозицій щодо наступного: надання послуг страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ ВНТЗ) та надання сертифікату “зелена картка” (з дією на території Молдови) для автомобілів Місії EUBAM (завантажити перелік).

Будь ласка надайте пропозицію по кожному виду страхування окремо.

Будь ласка, додайте копії наступних документів:

  1. Копії установчих документів (свідоцтва про державну реєстрацію, статуту).
  2. Довідка ЄДРПОУ.
  3. Лист від Банку про відкриття рахунку та відсутності боргів за кредитними платежами.
  4. Лист від Державної податкової адміністрації про відсутність боргів з виплати податків та зборів.
  5. Список обладнання та експертного персоналу компанії.
  6. Копії ліцензії/й на право надання страхових послуг
  7. Копія свідоцтва платника податків.
  8. Рекомендації найбільших клієнтів.

 

Комерційні пропозиції разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку тощо) повинні бути подані з поміткою «Тендер UA20-2015-203 – «Надання послуг страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ ВНТЗ) та надання сертифікату “зелена картка” для автомобілів Місії EUBAM» до Місії EUBAM на електронну адресу procurement@eubam.org або особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна (до уваги Відділу закупівель) не пізніше ніж 15:00 19 жовтня 2015 р. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

В разі подання в означений термін пропозиції на електронну адресу, оригінал пропозиції також має бути обов’язково відправлен у запечатаному конверті за адресою вул. Уютна, 13, Одеса, 65012, Україна (до уваги Відділу закупівель).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

Вартість послуг у комерційних пропозиціях вказується в українських гривнях.

Переможець тендеру повинен повністю прийняти форму типового договору МОМ (додається).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY