Увага! Перелік друкованої продукції оновлено.Тендер на виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні» (UA1-2015-2024)

Subject: Увага! Перелік друкованої продукції оновлено.Тендер на виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні» (UA1-2015-2024)
Published: 30.11.2015
Status: closed
Deadline: 
09.12.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає компанію для виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні» відповідно до наданого дизайну та макетів МОМ.

Детальний перелік друкованої продукції додається.

МОМ залишає за собою право незначно змінювати параметри друку (наприклад щільність паперу або заміна матового ламінування на покриття захисним лаком і т.д.).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити форму).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції та приклади поліграфічної продукції до 18:00, 9 грудня 2015 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку). Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Прохання надсилати комерційні пропозиції в паперовому вигляді на адресу МОМ: м. Київ, вул Михайлівська 8, 01001, Україна. На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-2024 та адресувати конверт до уваги відділу закупівель.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Тетяни Власенко (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY