Увага! Тендер скасовано. Специфікацію уточнено та подовжено термiн подання пропозицій. Тендер на придбання обладнання для Державної прикордонної служби України (UA1-2016-180.1)

Subject: Увага! Тендер скасовано. Специфікацію уточнено та подовжено термiн подання пропозицій. Тендер на придбання обладнання для Державної прикордонної служби України (UA1-2016-180.1)
Published: 25.04.2016
Status: closed
Deadline: 
13.05.2016

У рамках проекту, фінансованого Європейським Союзом «Всебічна стабілізаційна підтримка ВПО та постраждалого населення в Україні», Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 25 квітня 2016 року оголошує тендер на придбання ІТ обладнання для Державної прикордонної служби України

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційна пропозиція повинна включати доставку товарів за адресою:  Київ, вул. Народна 54а

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Необхідно зазначити, що ціни вказуються в українських гривнях  без ПДВ на умовах поставки DDP Київ, Україна. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Доставка товарів має бути здійснена до 31 травня (включно).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати оригінали тендерних пропозицій разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку) до 12:00, 13 травня 2016 року. Тендерні пропозиції, надіслані після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво Міжнародної організація з міграції (МОМ) в Україні

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Відділ Закупівель

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-180.1

Проект: «Всебічна стабілізаційна підтримка ВПО та постраждалого населення в Україні»

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 2 (двох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2016-180.1 до уваги Романа Любченка.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY