Увага! Тендер доповнено відповідями на часті запитання. Тендер на закупівлю послуг страхування за програмою КАСКО для автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) ( #MD10-2016-002)

Subject: Увага! Тендер доповнено відповідями на часті запитання. Тендер на закупівлю послуг страхування за програмою КАСКО для автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) ( #MD10-2016-002)
Published: 04.02.2016
Status: closed
Deadline: 
17.02.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 1 лютого  2016 року проводить тендер на закупівлю послуг страхування за програмою КАСКО для автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), згідно переліку автомобілів та умов, що зазначені у Запиті пропозицій MD10-2016-002, яке містить детальну інформацію (завантажити).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти Базові положення, що мають бути включені до договору страхування.

Відповіді на часті запитання можна знайти у Бюлетені No.1

Комерційні пропозиції, що не відповідають вищезазначеному, не будуть враховані МОМ.       

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00,  17 лютого 2016 р (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку,  копії ліцензії/й на право надання страхових послуг,  лист від Банку про відкриття рахунку та відсутності боргів за кредитними платежами, лист від Державної податкової адміністрації про відсутність боргів з виплати податків, рекомендації найбільших клієнтів, список судових спорів на суму більше 10 тис. дол., фінансова звітність компанії за 2014 рік та за останній податковий період (9 місяців 2015 року) з відміткою податкового органу про прийняття).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: вул. Чуфля, 36/1, м.Кишинев, МД-2001 ,Молдова, (до уваги Відділу закупівель).

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: страхування КАСКО для автомобілів Місії EUBAM, тендер MD10-2016-002.

Довідки за електронною поштою: vlada.cavtea@eubam.org

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY