Увага! Тендер подовжено! Teндер на проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Антоновича 16-в, м. Київ (UA1-2018-945)

Subject: Увага! Тендер подовжено! Teндер на проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Антоновича 16-в, м. Київ (UA1-2018-945)
Published: 15.08.2018
Status: closed
Deadline: 
11.09.2018

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) з 15.08.2018 оголошує тендер на проведення Ремонтних Робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Антоновича 16-в,  м. Київ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, з ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу (поточне значення курсу можна знайти за посиланням:

https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php)

Компанії, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні надіслати комерційну пропозицію до Комісії з оцінки тендерних пропозицій та контрактів МОМ (“Комісія”) за адресою: Київ, 01001, Україна, вул. Михайлівська, 8 до 16:00, 11 вересня 2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку, інформаційний листок постачальника, кодекс поведінки постачальника МОМ, список та рекомендації найбільших клієнтів та інших документів як зазначено в ІУТ).

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8.

м. Київ,

01001,

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2018-945

Назва: проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Антоновича 16-в,  м. Київ.   

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrie тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 11.09.2018. У темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2018-945– [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Зауважуємо, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти стандартну форму Угоди про виконання будівельних робіт МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Тендерні пропозиції, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

Просимо прийняти до уваги, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду. 

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

У темі листа необхідно вказати: UA1-2018-945 ­– [найменування учасника (без скобок)] – до уваги Юлїї Завертаної

МОМ закликає учасників відвідати об’єкт виконання робіт перед калькуляцією кошторисів. Відвідання об’єктів учасником вважатиметься додатковою перевагою при оцінці та порівнянні наданих пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, стандартну форму контракту, Технічне завдання, Шаблон графіку виконання робіт  Інформаційний листок постачальника, а також Кодекс поведінки постачальника можна завантажити нижче.

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY