Увага! Тендер подовжено.Тендер на постачання послуг з підключення до відомчої мережі та мережі Інтернет підрозділів Державної прикордонної служби України (UA1-2016-365)

Subject: Увага! Тендер подовжено.Тендер на постачання послуг з підключення до відомчої мережі та мережі Інтернет підрозділів Державної прикордонної служби України (UA1-2016-365)
Published: 07.11.2016
Status: closed
Deadline: 
28.11.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 07 лиcтопада 2016 року оголошує тендер на постачання послуг з підключення до відомчої мережі та мережі Інтернет підрозділів Державної прикордонної служби України у рамках проекту, що фінансується Європейським Союзом «Зміцнення потенціалу прикордонних відомств України та Республіки Білорусь з охорони спільного кордону – СУРКАП Фаза ІІ».

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Термін надання послуг не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою, вказаною в специфікації обладнання.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 12:00, 28 листопада 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів (статут), свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, у тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами список найбільших клієнтів з їх контактами, рекомендаційні листи). Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду. Також необхідно надати Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ зокрема ПДВ і митних зборів в Україні.

Компанія-переможець, для звільнення від сплати ПДВ та митних зборів, отримає копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого буде здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту та копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту.

Компанія-переможець, у разі реєстрації в Україні,  у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами:http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2016-365 - Тендер на постачання послуг з підключення до відомчої мережі та мережі Інтернет підрозділів Державної прикордонної служби України» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу - iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievtenders@iom.int, до уваги Юлії Завертаної (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру) не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY