Увага! Тендер подовжено.Тендер на придбання та встановлення кондиціонерів для потреб Навчального центру морської охорони Державної Прикордонної Служби України у м. Ізмаїл (тендер № UA1-2015-921)

Subject: Увага! Тендер подовжено.Тендер на придбання та встановлення кондиціонерів для потреб Навчального центру морської охорони Державної Прикордонної Служби України у м. Ізмаїл (тендер № UA1-2015-921)
Published: 27.11.2015
Status: closed
Deadline: 
27.01.2016

В рамках реалізації проекту «Удосконалення управління діяльністю відділів прикордонної служби» – Фаза 4, що фінансується Держдепартаментом США, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, з 27 листопада 2015 року оголошує тендер на придбання та встановлення кондиціонерів для потреб Навчального центру морської охорони Державної Прикордонної Служби України у м. Ізмаїл.

Специфікації обладнання можна завантажити тут.

За необхідності здійснення візиту на об’єкт з метою розрахунку робіт на встановлення кондиціонерів просимо надіслати письмове звернення на МОМ за адресою електронної пошти: iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа: До уваги Гринюка Андрія,  тендер: UA1-2015-921  «Кондиціонери для потреб ДПСУ».

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена у валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити тут).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки обладнання не повинен перевищувати 45 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Учасник-переможець у Декларації про ПДВ зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 27 січня 2016 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, сертифікати самого обладнання, список/ рекомендації найбільших клієнтів).

Прохання надсилати оригінали тендерних пропозицій в конверті на адресу:

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8,  до уваги відділ закупівель. На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву тендеру: «Тендер UA1-2015-921 - кондиціонери для потреб ДПСУ у м. Ізмаїл».

Довідки за адресою електронної пошти: iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа: до уваги Гринюка Андрія,  тендер: UA1-2015-921  «Кондиціонери для потреб ДПСУ».

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY