Увага! Тендер подовжено.Tендер на виготовлення документального відеосюжету про програму МОМ із розвитку мікропідприємництва та самозайнятості серед вимушених переселенців (UA1-2015-980)

Subject: Увага! Тендер подовжено.Tендер на виготовлення документального відеосюжету про програму МОМ із розвитку мікропідприємництва та самозайнятості серед вимушених переселенців (UA1-2015-980)
Published: 12.11.2015
Status: closed
Deadline: 
21.12.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 12 листопада 2015 року оголошує тендер на виготовлення документального відеосюжету про програму МОМ із розвитку мікропідприємництва та самозайнятості серед вимушених переселенців.  

Інструкції для постачальників послуг, технічне завдання та форму стандартного контракту МОМ можна знайти у запиті пропозицій (завантажити).

Постачальника послуг буде обрано у відповідності до процедур відбору на основі визначення якості та затрат, описаних у запиті пропозицій.

Пропозиції повинні бути подані особисто або поштою до Представництва МОМ за адресою: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до 10:00 21 грудня 2015 р. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-980 та адресувати конверт до уваги відділу закупівель.

Постачальники послуг повинні вказати вартість своїх послуг в доларах США . Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені. Оплата буде здійснюватися в гривнях по курсу ООН на момент оплати (посилання на сайт з курсами: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Варвари Жлуктенко  (з вказівкою у темі листа номеру UA1-2015-980 та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг

 

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY