Увага! Тендер скасовано. Тендер на встановлення пандусів на об’єктах соціальної інфраструктури у Харківській області (UA1-2016-204)

Subject: Увага! Тендер скасовано. Тендер на встановлення пандусів на об’єктах соціальної інфраструктури у Харківській області (UA1-2016-204)
Published: 11.04.2016
Status: closed
Deadline: 
21.04.2016

В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні», за підтримки Європейського Союзу, Міжнародна організація за Міграції (МОМ), Представництво в Україні,  11 квітня 2016 року оголошує тендер на встановлення пандусів на об’єктах соціальної інфраструктури у Харківській області, а саме:

  1. Будинок культури в смт Новопокрівка;
  2. Будинок культури в с. Левківка;
  3. Амбулаторія в с. Капитолівка;
  4. Будинок творчості дітей та юнацтва в с. Барвінкове;
  5. Відділення соціальної адаптації та реабілітації інвалідів в с. Студенок;
  6. Амбулаторія в с. Студенок.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної Організації з Міграції.

Технічне завдання виконання ремонтних робіт можна завантажити тут.

Стандартну форму тендерної пропозиції можна завантажити тут.

Звертаємо увагу, що ціни та загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Виконання ремонтних робіт проводитиметься в рамках зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання виконавцем робіт податкових пільг, передбачених законодавством та міжнародними договорами України.

Просимо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 10:00, 21 квітня 2016 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Додатково, електроні версії тендерної пропозиції та тендерних документів (включно із кошторисами на виконання робіт) повинні бути надіслані на електронну адресу  iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного часу.

Разом з пакетом документів пропозиції необхідно надати схематичні креслення пандусів, що входять до складу пропозиції.

В разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Оригінал комерційної пропозиції необхідно надіслати у закритому конверті на адресу:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8.

На конверті будь ласка вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-204

Назва: Встановлення пандусів на об’єктах соціальної інфраструктури у Харківській області.

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2016-204 до уваги Анастасії Литвинової.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY