Увага! Термін подання пропозицій подовжено.Залучення НУО в якості партнерів-виконавців проекту "Гуманітарна допомога гігієнічними засобами та зимовими наборами населенню, постраждалому внаслідок конфлікту на сході України"(UA1-2016-361)

Subject: Увага! Термін подання пропозицій подовжено.Залучення НУО в якості партнерів-виконавців проекту "Гуманітарна допомога гігієнічними засобами та зимовими наборами населенню, постраждалому внаслідок конфлікту на сході України"(UA1-2016-361)
Published: 15.07.2016
Status: closed
Deadline: 
08.08.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних місцевих неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту надання "Гуманітарної допомоги у вигляді гігієнічних засобів та зимових наборів населенню, постраждалому внаслідок конфлікту на сході України".

МOM запрошує місцеві НУО, що діють на підконтрольній уряду території Луганської та Донецької областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них щодо реалізації проекту з надання гуманітарної допомоги у вигляді гігієнічних засобів та зимових наборів населенню, постраждалому внаслідок конфлікту на сході України. Бюджет проектної пропозиції має подаватися у євро.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися євро (завантажити форму бюджету)

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II.  Форма проектної заявки НУО

Частина ІІІ. Форма бюджету проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою: Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 18:00, 8 серпня 2016 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати повну електронну версію заявки (формати word та excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 МВ) на адресу: iomkievtenders@iom.int. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко зазначити номер тендеру UA-2016-361 та назву проекту («Гуманітарна допомога гігієнічними засобами та зимовими наборами внутрішньо переміщеним особам та іншому населенню, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» ), а також адресувати конверт до Відділу закупівель Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Довідки надаються за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  Питання за запитом пропозицій UA-2016-361, для Анни Мирводи.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період визначений після підтвердження фінансування та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY