Увага, внесені зміни до специфікації - Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва (UA1-2017-458)

Subject: Увага, внесені зміни до специфікації - Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва (UA1-2017-458)
Published: 03.08.2017
Status: closed
Deadline: 
09.08.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 3 серпня 2017 року оголошує тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва.

Увага, внесені зміни до специфікації. Завантажити детальну специфікацію обладнання можна тут.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, інформаційний листок постачальника та кодекс поведінки постачальника МОМ, а також стандартна форма контракту знаходяться у додатку до даного листа.

Необхідно зазначити, що ціни вказуються в гривнях на умовах поставки DDP Київ, вул. Михайлівська, 6, включно з ПДВ.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 6, Представництво МОМ в Україні.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є те, що у разі подання комерційної пропозиції, Постачальник підтверджує, що повністю ознайомився із стандартними умовами та положеннями Угоди-замовлення (УЗ) МОМ та надає свою згоду на підписання УЗ у разі визнання його пропозиції найбільш виграшною (зразок знаходиться у додатку).

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 15:00 9 серпня 2017 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації. Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Комерційну пропозицію необхідно подати на електронну адресу (комерційна пропозиція повинна бути обов‘язково (!) у сканованому вигляді та засвідчена підписом / печаткою (за наявності) з поміткою «UA1-2017-458_Тендер на постачання комп’ютерного обладнання» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int. Будь-ласка, зауважте, що розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб та повинне бути здійснене 1 (одним) файлом. У випадку неможливості надіслати 1 (одним) файлом, заявка повинна розміщувати на файло-обмінних системах.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 2 (двох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA1-2017-458, до уваги Худік Ксенії

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY