Увага!Тендер подовжено. Тендер на надання послуг зі створення комплексної системи захисту інформації для Міністерства соціальної політики України в інформаційній системі«Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб України» (UA1-2016-001)

Subject: Увага!Тендер подовжено. Тендер на надання послуг зі створення комплексної системи захисту інформації для Міністерства соціальної політики України в інформаційній системі«Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб України» (UA1-2016-001)
Published: 05.01.2016
Status: closed
Deadline: 
20.01.2016

Увага! Перелік супроводжуючих документів уточнений.

Часті запитання і відповіді (Бюлетень №1)

У рамках проекту “Всебічна стабілізаційна підтримка для внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні”, що фінансується  Європейським Союзом, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 05 січня 2016 року оголошує тендер на надання послуг зі створення комплексної системи захисту інформації для Міністерства соціальної політики України в інформаційній системі «Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб України».

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Детальне технічне завдання можна завантажити тут.

Також, необхідно звернути увагу на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx). Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ. 

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 10:00, 20 січня 2016 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (Профіль компанії, Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами, Дійсні Дозволи/ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; Копія дійсної ліцензії Держспецзв'язку України на провадження господарської діяльності з розроблення, виробництва, впровадження, обслуговування, дослідження ефективності систем і засобів технічного захисту інформації, надання послуг у галузі технічного захисту інформації, Перелік офісів компанії, Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів; у разі потенційного залучення субпідрядників, зацікавлені до участі у тендері, надають повний перелік документів для підтвердження потужності компанії – субпідрядника (перелік повинен бути поданий відповідно до переліку інструкцій для учасників тендера).

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво Міжнародної організація з міграції (МОМ) в Україні

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Відділ Закупівель

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-001.

Проект: “ Всебічна стабілізаційна підтримка для внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні”.

Питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями можна направляти електронною поштою на адресу: iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2016-001 до уваги Романа Любченко.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY