Увага!Тендер тимчасово скасовано і буде переоголошено після офіційного продовження проекту.Комерційні пропозиції будуть повернуті поштою невідкритими.Тендер з постачання послуг з підключення до відомчої мережі і мережі Інтернет підрозділівДПСУ UA12016-365

Subject: Увага!Тендер тимчасово скасовано і буде переоголошено після офіційного продовження проекту.Комерційні пропозиції будуть повернуті поштою невідкритими.Тендер з постачання послуг з підключення до відомчої мережі і мережі Інтернет підрозділівДПСУ UA12016-365
Published: 22.07.2016
Status: closed
Deadline: 
19.08.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 22 липня 2016 року оголошує тендер на постачання послуг з підключення до відомчої мережі та мережі Інтернет підрозділів Державної прикордонної служби України у рамках проекту що фінансується Європейським Союзом «Зміцнення потенціалу прикордонних відомств України та Республіки Білорусь з охорони спільного кордону – СУРКАП Фаза ІІ».

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Термін надання послуг не повинен перевищувати 20 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою, вказаною в специфікації обладнання.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 18:00, 19 серпня 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів (статут), свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, список найбільших клієнтів з їх контактами, підтверджуючі документи на право надання даного типу послуг). Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет тендерної документації компанії субпідряду.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.  Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами:http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2016-365 - Тендер на постачання послуг з підключення до відомчої мережі та мережі Інтернет підрозділів Державної прикордонної служби України» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу - iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievtenders@iom.int, до уваги Єлізавети Мельник (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру) не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY