ВИГОТОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ВІДЕОСЮЖЕТУ ПРО ПРОЕКТ МОМ «ПІДТРИМКА ЗГУРТУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ ГРОМАД, ЩО ЗАЗНАЛИ НАСЛІДКІВ КОНФЛІКТУ НА ДОНБАСІ» (UA1-2017-439)

Subject: ВИГОТОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ВІДЕОСЮЖЕТУ ПРО ПРОЕКТ МОМ «ПІДТРИМКА ЗГУРТУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ ГРОМАД, ЩО ЗАЗНАЛИ НАСЛІДКІВ КОНФЛІКТУ НА ДОНБАСІ» (UA1-2017-439)
Published: 18.07.2017
Status: closed
Deadline: 
26.07.2017

В рамках проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», за підтримки Уряду Японії, Міжнародна організація за Міграції (МОМ), Представництво в Україні, 18 липня 2017 року оголошує тендер на Виготовлення документального відеосюжету.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника можна завантажити тут.

Кодекс поведінки Постачальника можна завантажити тут.

Загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ.

Для розрахунків  необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату підготовки пропозиції здійснення платежу (поточне значення курсу можна знайти за посиланням:

https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php)

Надання послуг проводитиметься в рамках зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, передбачених законодавством та міжнародними договорами України.

Зауважуємо, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти типову Угоду МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 16:00, 26.07.2017 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (відповідно до інструкцій для учасників тендера).

Просимо прийняти до уваги, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду. 

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8.

м. Київ,

01001,

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2017-439

Назва: Виготовлення документального відеосюжету про проект МОМ «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі».

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 26.07.2017. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2017-439 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Електронна пропозиція має містити усі документи, зазначені у Інструкції для учасників тендеру, реєстраційні документи Учасника, Інформаційний листок постачальника та Кодекс Поведінки (оригінал підписаного Інформаційного листка Постачальника та Кодексу Поведінки подаються разом з оригіналом пропозиції).

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2017-439 ­– [найменування учасника (без дужок)] – до уваги Максима Кошеля

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

 

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY