Виготовлення друкованих матеріалів для потреб Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні (UA1-2018-037)

Subject: Виготовлення друкованих матеріалів для потреб Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні (UA1-2018-037)
Published: 23.01.2018
Status: closed
Deadline: 
29.01.2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з «23» січня 2018 року оголошує тендер на виготовлення друкованих матеріалів в рамках Проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», що фінансується урядом Японії.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна завантажити тут.

Необхідно зазначити, що ціни вказуються в українських гривнях без ПДВ на умовах поставки: DDP - м.Краматорськ, вул. Аероклубна, 1, Україна.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Оплата буде здійснена в українській гривні.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00 29 січня 2018 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації. Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Комерційну пропозицію необхідно подати на електронну адресу (обов‘язково (!) у сканованому вигляді та засвідчену підписом / печаткою (за наявності))  з зазначенням теми: «Тендер №UA1-2018-037 на виготовлення друкованих матеріалів» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int. Будь ласка, зауважте, що відправлення повинне бути здійснене 1 (одним) файлом та його розмір не повинен перевищувати 7 Мб. У випадку неможливості надіслати одним файлом, заявка повинна бути розміщена на файло-обмінних системах із зазначенням посилання на неї.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY