ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ IFB No.: UA1-2018-171 Проведення Ремонтних Робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8-8а, м. Київ.

Subject: ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ IFB No.: UA1-2018-171 Проведення Ремонтних Робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8-8а, м. Київ.
Published: 30.03.2018
Status: closed
Deadline: 
10.04.2018

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ IFB No.: UA1-2018-171

Проведення Ремонтних Робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8-8а,  м. Київ.

Дата: 30.03.2018

 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) – це міжурядова організація, що була створена в 1951 р., яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) запрошує до участі в тендері на проведення Ремонтних Робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8-8а,  м. Київ. Ремонтних Робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8-8а,  м. Київ.

 

 
 

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 сорока п’яти календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

 

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надіслати свої комерційні пропозиції до 16:00, 10 квітня 2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку, інформаційний листок постачальника (додається), кодекс поведінки постачальника МОМ (додається) список та рекомендації найбільших клієнтів) на електрону адресу iomkievtenders@iom.int. Прохання зауважити, що пропускна здатність поштової скриньки до 8 МБ. У разі, якщо файли перевищують зазначений обсяг, прохання надсилати декількома повідомлення або надати посилання на файлообмінник. В темі листа зазначити Тендер: #UA1-2018-171 – Тендер на виконання ремонтних робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8-8а, м. Київ.

 

Додатки до технічного завдання надаються електронною поштою по запиту.

 

Електронна пропозиція має містити наступні документи:

  1. Стандартна форма тендерної пропозицій – скан-копія (із підписом та печаткою);
  2. Кошториси на виконання будівельних робіт  – електронна версія (формат MS Word або Excel);
  3. Графік виконання робіт – скан-копія (із підписом та печаткою);
  4. Інформаційний листок постачальника - формат MS Excel;
  5. Кодекс поведінки постачальника – скан-копія (із підписом та печаткою);
  6. Свідоцтво про державну реєстрацію – скан-копія;
  7. Ліцензія на виконання будівельних робіт державного зразка (діюча) – скан-копія;
  8. Статут – скан-копія;
  9. Декларація про тендерне забезпечення;
  10. Інші документи, які зазначено у тендерній документації.

 

Тендерні пропозиції, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

 

МОМ закликає учасників відвідати об’єкти виконання робіт перед калькуляцією кошторисів. Відвідання об’єктів учасником вважатиметься додатковою перевагою при оцінці та порівнянні наданих пропозицій.

 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

  

 

З повагою,

Голова Комісії

 

МОМ закликає компанії використовувати перероблені матеріали, екологічно чисті матеріали або ті, що були вироблені за допомогою технологій, що не забруднюють навколишнє середовище.

 

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY