English | Українська
Від масок до дефібриляторів: МОМ та Уряд Японії забезпечують необхідним обладнанням лікарні та пункти перетину лінії розмежування на сході України

П'ять закладів первинної медичної допомоги у постраждалих від конфлікту районах Донецької та Луганської областей а також п'ять контрольних пунктів в'їзду-виїзду на лінії розмежування отримають необхідне медичне обладнання від МОМ за фінансування від Уряду Японії.

 

МАРИНА ЕР ГОРБАЧ: КОЖЕН МОЖЕ ПЕРЕЖИТИ ВЛАСНУ «ЕМОЦІЙНУ ЕМІГРАЦІЮ»

Членкиня Європейської кіноакадемії Марина Ер Горбач про свій фільм «Омар і ми», про власний досвід міграції і про те, наскільки кіномистецтво може змінити ставлення людей до тих, хто на них не схожий.

 

Віч-на-віч із міграцією

2020 рік із його коронакризою змусив по-новому поглянути на міграцію на особистому, державному та суспільному рівнях, Ан Нгуєн, Голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, та Сергій Савчук, Національний координатор Міжнародної організації праці в Україні, пишуть у спільній статті. 

«ПОСТРАЖДАТИ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ МОЖЕ БУДЬ-ХТО. НАВІТЬ ТИ». МОМ ПОЧИНАЄ ПРОСВІТНИЦЬКУ КАМПАНІЮ

В українському суспільстві й досі поширені уявлення, що торгівля людьми — це переважно сексуальне рабство; що освічена людина не може потрапити в пастку торгівців людьми. Зруйнувати ці стереотипи покликана масштабна кампанія МОМ.

МОМ ЗАПУСКАЄ БЕЗКОШТОВНУ ГАРЯЧУ ЛІНІЮ ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ
Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

           

Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

 

 

безкоштовна гаряча лінія емоційної підтримки