English | Українська

Арт-інсталяція МОМ привертає увагу до проблеми сучасного рабства

4 грудня 2014

У Всесвітній день боротьби за скасування рабства 2 грудня, Представництво Міжнародної організації з міграції відкрило у Маріїнському парку в Києві громадську арт-інсталяцію «Невидимі». Інсталяція покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих осіб, які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими. Вона залишатиметься у Маріїнському парку до 11 січня 2015 року, а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

Сто двадцять фігур-силуетів уособлюють понад 120 000 українців, які, за оцінкою МОМ, постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. На дванадцять фігур нанесені справжні історії жертв сучасного рабства. Самі фігури виготовив колишній постраждалий від торгівлі людьми, який, пройшовши програму реінтеграції МОМ, відкрив власну справу.

В офіційному відкритті арт-інсталяції взяли участь Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, Посол Канади в Україні Роман Ващук, в.о. Голови Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Молдові та Білорусі Енн Марі Ястішок, заступник Посла Норвегії в Україні Річард Скарборо, Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гвідо Белтрані та Голова Представництва МОМ в Україні Манфред Профазі.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості