English | Українська

ДІТЯМ ІЗ ЦЕНТРІВ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРОБАЦІЇ РОЗКАЖУТЬ ПРО НЕБЕЗПЕКИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

7 серпня 2017

Міністерство юстиції України та Міжнародна організація з міграції (МОМ) запросили підлітків, які  відвідують Центри ювенальної пробації міст Києва, Львова, Мелітополя, Маріуполя, Запоріжжя та Одеси, на літню школу «Разом до успіху».

Упродовж шести днів інтерактивних занять під Києвом, діти дізнаються більше про особисту безпеку та безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність та лідерство. Учасники школи також зможуть вдосконалити свої навички комунікації та критичного мислення, навчаться приймати зважені рішення, дізнаються більше про можливості навчання та волонтерство. Навчання організовано за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За даними дослідження обізнаності про ризики торгівлі людьми серед уразливих дітей та молоді в Україні, що було проведене наприкінці 2015 р. на замовлення МОМ, найбільш уразливою категорією виявились діти, які з різних причин перебувають у конфлікті з законом. «Із числа молоді, яка перебуває в установах позбавлення волі, 72% опитаних готові погодитись хоча б на одну ризиковану пропозицію, що може призвести до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми», – зазначила пані Алессія Скіавон, заступниця Голови Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. «Отже, із цими дітьми просто необхідно проводити просвітницьку, роз’яснювальну роботу, щоб убезпечити їх від потрапляння в ризиковані ситуації, допомогти їм змінити їхнє життя та не зав’язнути в тенетах кримінального світу», – додала пані Скіавон.

Перший заступник Міністра юстиції України, пані Наталія Севостьянова повідомила про нову ініціативу із поліпшення освітнього рівня дітей у конфлікті з законом – пілотний проект із вивчення англійської мови, який буде розпочато Проектним офісом Міністерства юстиції. «Цілеспрямованість, працелюбність та віра у свою справу обов’язково допоможуть досягти успіху. А англійська мова стане ключем, який відкриє двері світу сучасних книг, онлайн-курсів і перспективної роботи», – сказала пані Севостьянова.

У офіційному відкритті літньої школи також взяли участь заступник Міністра юстиції України пан Денис Чернишов,  голова Відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні пан Карім Моркос  та спеціаліст із питань розвитку демократії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) пані Донна Кернер.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості