English | Українська

Диверсипедія 2.0: оновлений веб-сайт сприятиме підтримці культурного розмаїття в Україні

5 серпня 2015

Нещодавно запрацював оновлений веб-сайт мережі Ініціатива Розмаїття* – http://www.diversipedia.org.ua/. Його покращений дизайн та оновлений зміст спрямовані на підвищення уваги до діяльності мережі у попередженні та протидії нетерпимості та захисту прав мігрантів та етнічних меншин в Україні.

Наприклад, новий розділ Єдність України в Розмаїтті містить останні звіти та новини про ситуацію внутрішньо переміщених осіб, які змушені були переїхати до інших регіонів України з Криму та Донбасу.

Оновлений сайт приділяє особливу увагу протидії мові ворожнечі. Він пропонує розмаїття інструментів для визначення та протидії мові ворожнечі, включно з прикладами мови ворожнечі, зверненнями щодо мови ворожнечі та практиками протидії мові ворожнечі.

Сайт Ініціативи Розмаїття став більш інтерактивним, надаючи кожному учасникові мережі можливість зареєструватися та автономно додавати новини про заходи своєї організації у сфері культурного розмаїття.

Нова концепція веб-сайту була розроблена у тісному співробітництві з учасниками мережі Ініціативи Розмаїття в рамках проекту МОМ із розвитку потенціалу для моніторингу та реалізації національних механізмів протидії ксенофобії та дискримінації в Україні за фінансової підтримки Фонду розвитку МОМ.

* Мережа «Ініціатива Розмаїття» була створена в Україні у квітні 2007 року у відповідь на безпрецедентне зростання кількості злочинів, скоєних на підґрунті расової ненависті. Співкоординаторами мережі виступають МОМ та УВКБ ООН, вона нараховує понад 65 учасників із різних сфер, які співпрацюють з метою протидії расизму та ксенофобії та задля поширення цінностей культурного розмаїття в Україні.

МОМ підтримує інтеграцію мігрантів та культурне розмаїття в Україні, зокрема через координацію разом із УВКБ ООН Ініціативи Розмаїття та впровадження інтерактивних програм для української молоді.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості