English | Українська

ГРАНТИ НА РОЗВИТОК САМОЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ З КИЇВСЬКОЇ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

3 липня 2019

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочинає новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

Ветеранки та ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники та учасниці відвідають дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді обладнання для розвитку підприємництва.

Порядок участі в програмі описано в інфографіці нижче (збільшується за кліком).

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

Запрошуємо ветеранів, котрі зацікавилися програмою із самозайнятості, заповнити анкету.

Детальніше про умови участі в проекті можна дізнатися за телефоном гарячої лінії МОМ: 0-800-215-025 (пн — пт з 10:00 до 17:00).

Фінансований ЄС проект МОМ впроваджується із січня 2019 року у трьох пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета — сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад. У рамках проекту передбачено підтримку заходів соціального згуртування, надання кваліфікованої психологічної допомоги, тренінги із кар’єрного розвитку та самозайнятості, а також гранти на перекваліфікацію та започаткування власної справи.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості