English | Українська

Коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми підвищила свою кваліфікацію із соціальної роботи

14 квітня 2014

Близько 30 представників громадських організацій, що входять до Всеукраїнської коаліції з протидії торгівлі людьми, минулого тижня пройшли шестиденний курс підвищення кваліфікації з соціальної роботи із сім’ями та особами у складних життєвих обставинах.

Навчання відбувалося на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тренерами курсу були як відомі теоретики, так і практики із соціальної роботи: викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», фахівці Київського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Представництва ХАЙЕС в Україні. За результатами навчання всі учасники успішно здали підсумковий іспит та отримали свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.

Учасники тренінгу проаналізували досвід щодо особливостей  виявлення, оцінки потреб та соціального супроводу сімей та осіб у складних життєвих обставинах і поліпшили свою обізнаність із особливостями українського законодавства у цій сфері. У подальшому це, серед іншого, дозволить відпрацювати механізм  міжвідомчої співпраці для допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Йдеться не лише про зміцнення ситуативного партнерства між НУО та урядовими структурами, що здійснюють соціальний супровід, але й про аналіз правозахисної перспективи щодо боротьби з торгівлею людьми, розробку ефективних заходів протидії сучасному рабству та соціальної реабілітації постраждалих. Усе це сприятиме формуванню цілісного, скоординованого на загальнодержавному рівні Національного механізму взаємодії з допомоги постраждалим від торгівлі людьми в Україні.

Курси було організовано з ініціативи Коаліції за сприяння МОМ та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості