English | Українська

МОМ відкрила новий медичний відділ у Києві

11 липня 2014

Нове приміщення медичного відділу Представництва МОМ в Україні було офіційно відкрито в Києві цього тижня. Відтепер, послуги з оцінки стану здоров’я надаються за адресою вул. Горького, 16-В, у будівлі, що належить клініці – партнеру МОМHealthy and Happy”.  
З початку діяльності у 1997 році, медичний відділ Представництва МОМ в Україні надав послуги з оцінки стану здоров’я понад 200 тис. мігрантів. Оцінка стану здоров'я осіб, які отримують тимчасову чи постійну візу, виїжджають за кордон з метою переселення, міжнародного працевлаштування, участі у конкретних програмах допомоги мігрантам тощо, здійснюється задля гарантування того, що міграція не поставить під загрозу здоров'я самих мігрантів та не створить ризику для здоров'я оточуючих під час подорожі або після прибуття. Залежно від імміграційної політики та практики різних держав, існують різні вимоги до оцінки стану здоров’я. Представництво МОМ в Україні здійснює оцінку стану здоров'я тих, хто їде до Австралії, Канади, Нової Зеландії, Сполучених Штатів Америки та Великої Британії, у партнерстві з урядами цих країн. 

«Я вдячний нашим американським, канадським, австралійським, новозеландським, і від початку цього року британським партнерам, за те, що вони довірили нам таке чутливе та важливе завдання. Сподіваюся на продовження нашої співпраці, особливо тепер, коли наш медичний відділ переїхав у нове, сучасне приміщення», –  сказав на церемонії відкриття Голова Представництва МОМ в Україні Манфред Профазі.

 

На фото зліва направо: Манфред Профазі, Голова Представництва МОМ в Україні, Тім Кілбурн, керівник імміграційної програми Посольства Канади, та Генрі Генд, консул США, перерізають стрічку

 

Контакти медичного відділу Представництва МОМ в Україні:

Київ, вул. Горького, 16-В.

 

Телефони:

  • США: 044 584-3667
  • Канада/Австралія/Нова Зеландія: 044 584-3668
  • Велика Британія: 044 451- 8345

 

Факс: 044 584-3672

Ел. адреса: iommhdkiev@iom.int

 

 

 

 

 

 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості