English | Українська

Інформація для запобігання можливим випадкам шахрайства щодо вимушених переселенців

Міжнародна організація з міграції звертає увагу на те, що наразі нею впроваджується проект із грошової допомоги уразливим вимушеним переселенцям у Харківській області та розпочинається впровадження аналогічних проектів у Вінницькій, Житомирській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Чернігівській та Черкаській областях.

Якщо ви є внутрішньо переміщеною особою, належите до уразливих категорій, перебуваєте у вищезазначених регіонах,  і з вами зв’язуються представники МОМ, вони перевірятимуть/звірятимуть деякі ваші персональні дані відповідно до списків, отриманих від служби соцзахисту. У разі, якщо в будь-який момент під час спілкування у вас виникнуть сумніви щодо порядності дій/намірів людини, яка проводить інтерв’ю, ви повинні попросити вашого співрозмовника надати номер гарячої лінії проекту (цей номер 0 800 215 025, понеділок-п'ятниця з 10:00 до 17:00). Лише після дзвінка на гарячу лінію і перевірки факту, що Вам насправді телефонували з Міжнародної організації з міграції, варто продовжувати спілкування (співробітники проекту перетелефонують Вам самі, й переривання першої розмови не призведе до викреслення  вас зі списків отримувачів допомоги).

Категорії для отримання допомоги у Харківській, Вінницькій, Житомирській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Чернігівській та Черкаській областях:

  • Особи віком від 75 років;
  • Родини з трьома та більше дітьми;
  • Особи з з першою та другою групою інвалідності, які втратили працездатність, за наявності підтверджуючих документів.
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості